Bevételi ellenőr

A GE Aerospace a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aerospace veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Európa egyetlen repülőgépalkatrész-javító létesítménye, amely különböző légitársaságokat és a GE ​​​​​​​nagyjavító gyárait támogatva 170+ globális ügyfelet szolgál ki. A gyár több, mint 20 évvel ezelőtti alapítása óta rendkívül jelentős fejlesztésen ment keresztül, melynek eredményeként a GE hálózat egyik vezető kompozit javító központjává nőtte ki magát.

Sokan nem tudják, de a GE több üzletággal is rendelkezik Magyarországon. Itt Veresegyházon két különböző üzem található, a GE Aerospace és a GE Vernova. Mi az Aerospace-nél repülőgép alkatrészeket javítunk, illetve szerelünk össze. Közel 300 fős csapatunkkal minden nap azon dolgozunk, hogy a repülőgépipar magasabb színvonalon, biztonságosan működhessen.

Főbb feladataid lesznek:

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrészek, anyagok, raktározási folyamatok, a bevételi ellenőr jogosultsági körébe tartozó feladatok elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával. A bevételezéshez, kiszállításhoz kapcsolódó és a bevételi ellenőr jogosultságával végezhető feladatok ellátása.

  • Bejövő szállítmány kicsomagolása, minőségének ellenőrzése
  • Céghez beérkező mindennemű anyag átvétele, fuvarkísérő okmányok nyilvántartása, ellenőrzése, kicsomagolása
  • Leltározásban, leltár előkészítésben való aktív részvétel
  • Anyagmozgatás, anyagok szállítása raktárak között
  • Karanténraktár kezelése (betárolás, követés, anyagok kitárolása)
  • Vegyianyag raktár rendjének fenntartása, raktáron lévő anyagok lejárati idejének napi figyelése, lejárt anyagok veszélyeshulladék-raktárra adása, negyedévente készletellenőrzés
  • Kimenő szállítmányok, vevői igényeknek való előkészítése (csomagolás, okmány előkészítés), valamint azok időbeni kiszállításának elősegítése, minőségének ellenőrzése
  • Selejt alkatrészek kezelése
  • Dobozkészlet, egyéb csomagolóanyagok felügyelete
  • Vámkezeléshez szükséges alap adatok biztosítása
  • Direkt anyagok bevételezése, kiadása, minőséget tanúsító bizonyítványok nyilvántartása
  • Farmoutot érintő feladatok ellátása és rotable alkatrészek készletre tétele
Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középiskolai végzettség
  • A raktár területén eltöltött releváns szakmai / műszaki gyakorlat
  • Targonca vezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Csapatjátékos attitűd
Juttatások:
  • Piacképes jövedelem, végzettségtől és tapasztalattól függően
  • 30% délutános műszakpótlék délután 14 órától teljes műszakra
  • 50% éjszakai műszakpótlék teljes műszakra
  • Műszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosítása
  • Cafeteria: jelenleg bruttó 25.000 Ft + bruttó alapfizetés 4,07% -a - érvényes Cafeteria szabályzatunk alapján
  • Egészségbiztosítás: járóbeteg-szakellátás, diagnosztikai vizsgálatok, egynapos sebészet
  • Telephelyi bónusz: negyedévente a negyedéves fizetés legfeljebb 9% -a (a cég eredményei alapján)
  • Életbiztosítás
  • Emelt összegű távolléti díj: műszakrendet és előző évi túlórák mennyiségét figyelembe véve
  • Céges konditerem használat
  • Kedvezményes étkezés a vállalati étkezőben
  • Gyümölcsnap
  • Ingyenes kávé/tea
  • Üdülési támogatás
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyen, egyéni fejlődési és előrelépési lehetőségekkel
  • Részese lehetsz a repülőgép hajtóművek javítási folyamatainak
  • Kihívást jelentő szakmai munka multinacionális környezetben
  • Támogató, összetartó csapatok
  • Professzionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszer