Elektromos karbantartó

A GE Aerospace a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aerospace veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Európa egyetlen repülőgépalkatrész-javító létesítménye, amely különböző légitársaságokat és a GE ​​​​​​​nagyjavító gyárait támogatva 170+ globális ügyfelet szolgál ki. A gyár több, mint 20 évvel ezelőtti alapítása óta rendkívül jelentős fejlesztésen ment keresztül, melynek eredményeként a GE hálózat egyik vezető kompozit javító központjává nőtte ki magát.

Sokan nem tudják, de a GE több üzletággal is rendelkezik Magyarországon. Itt Veresegyházon két különböző üzem található, a GE Aerospace és a GE Vernova. Mi az Aerospace-nél repülőgép alkatrészeket javítunk, illetve szerelünk össze. Közel 300 fős csapatunkkal minden nap azon dolgozunk, hogy a repülőgépipar magasabb színvonalon, biztonságosan működhessen.

Főbb feladataid lesznek:
  • Termelő gépek és ezeket kiszolgáló elektromos hálózat elektromos karbantartása, javítása
  • Szükség szerint mechanikus karbantartási/szerelési feladatok elvégzése, vagy ezekben segítségnyújtás
  • Kiszolgáló gépek kezelése (kompresszor, sprinkler, tűzjelző központ, oltórendszerek)
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése karbantartása, javítása (kazánok, légkezelők, klíma, sprinkler, stb.)
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások, valamint napi körbejárások, ellenőrzések elvégzése és kapcsolódó checklistek, naplók kitöltése
  • LOTO eljárás felhatalmazott
  • Karbantartás menedzsment program felhasználói szintű kezelése, ebben megadott feladatok végrehajtása és dokumentálása, valamint ÉFR rendszer kezelése
  • A külső vállalkozók karbantartási munkáinak ellenőrzése (esetenként munkavégzési és tűzgyújtási engedély kiadása)
  • Targonca és emelőkosár kezelése (ha nincs végzettség akkor próbaidő után, hajlandóság a jogosítványok megszerzésére)
Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Szakirányú középfokú elektromos végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret (word, excel, outlook)
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban is képes munkát végezni
  • Proaktivitás
Előny:
  • Emelőgép vizsga (targonca/személyemelő)
  • PLC programozói ismeret
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerekben való jártasság
  • Angol nyelv ismerete
  • LOTO eljárás felhatalmazott, vagy ismeri az eljárást
Juttatások:
  • Piacképes alapbér, végzettségtől és tapasztalattól függően a bérsáv: bruttó 2400-3700 Ft/óra
  • Műszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosítása
  • Cafeteria: jelenleg bruttó 25.000 Ft + bruttó alapfizetés 4,07% -a - érvényes Cafeteria szabályzatunk alapján
  • Egészségbiztosítás: járóbeteg-szakellátás, diagnosztikai vizsgálatok, egynapos sebészet
  • Telephelyi bónusz: negyedévente a negyedéves fizetés legfeljebb 9% -a (a cég eredményei alapján)
  • Életbiztosítás
  • Emelt összegű távolléti díj: műszakrendet és előző évi túlórák mennyiségét figyelembe véve
  • Céges konditerem használat
  • Gyümölcsnap
  • Ingyenes kávé/tea
  • Üdülési támogatás
  • Kedvezményes étkezés a vállalati étkezőben
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyen
  • Támogató, összetartó csapatok
  • Professzionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszer