Lean gyakornok

A GE Aerospace a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aerospace veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Európa egyetlen repülőgépalkatrész-javító létesítménye, amely különböző légitársaságokat és a GE ​​​​​​​nagyjavító gyárait támogatva 170+ globális ügyfelet szolgál ki. A gyár több, mint 20 évvel ezelőtti alapítása óta rendkívül jelentős fejlesztésen ment keresztül, melynek eredményeként a GE hálózat egyik vezető kompozit javító központjává nőtte ki magát.

Sokan nem tudják, de a GE több üzletággal is rendelkezik Magyarországon. Itt Veresegyházon két különböző üzem található, a GE Aerospace és a GE Vernova. Mi az Aerospace-nél repülőgép alkatrészeket javítunk, illetve szerelünk össze. Közel 300 fős csapatunkkal minden nap azon dolgozunk, hogy a repülőgépipar magasabb színvonalon, biztonságosan működhessen.

Főbb feladataid lesznek:
  • Értékáram térkép készítése (VSM - value stream map) a javítandó alkatrészek ellenőrzésének érdekében
  • Ciklusidő mérések elvégzése (hajtóműjavítások folyamatokon mérve)
  • Diagrammok készítése a veszteségek felismerése/azonosítása érdekében
  • Idő és veszteség megfigyelés (time and waste observation)
  • Defekt és utómunka követő problémamegoldás (Hibára futott alkatrészek esetében)
Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Folyamatban lévő felsőfokú, diplomát adó tanulmányokat folytass a gyakorlat szempontjából releváns területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megbízható, precíz hozzáállás
  • Heti min. 20-25 óra vállalása (akár heti 40 óra is vállalható)
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Lean folyamatokban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Munkábajárási támogatás
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Együttműködés a világ vezető légitársaságaival