Logisztikai koordinátor

A GE Aerospace a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aerospace veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Európa egyetlen repülőgépalkatrész-javító létesítménye, amely különböző légitársaságokat és a GE ​​​​​​​nagyjavító gyárait támogatva 170+ globális ügyfelet szolgál ki. A gyár több, mint 20 évvel ezelőtti alapítása óta rendkívül jelentős fejlesztésen ment keresztül, melynek eredményeként a GE hálózat egyik vezető kompozit javító központjává nőtte ki magát.

Sokan nem tudják, de a GE több üzletággal is rendelkezik Magyarországon. Itt Veresegyházon két különböző üzem található, a GE Aerospace és a GE Vernova. Mi az Aerospace-nél repülőgép alkatrészeket javítunk, illetve szerelünk össze. Közel 300 fős csapatunkkal minden nap azon dolgozunk, hogy a repülőgépipar magasabb színvonalon, biztonságosan működhessen.

Főbb feladataid lesznek:
  • Termékek kiszállításának megszervezése
  • Számla, fuvarokmány kiállítása, ellenőrzése, rögzítése
  • Okmány előkészítés vámkezeléshez, engedélyeztetéshez
  • Szállítással kapcsolatos problémák megoldása
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel, fuvarozókkal (angol nyelven is)
  • Napi, heti riportok és dokumentációk elkészítése
  • Vevői reklamációk fogadása és kezelése
  • Raktári operációval történő szoros együttműködés
Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • OKJ-s közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség (pl. külkereskedelmi ügyintéző, logisztikus)
  • Kommunikációképes  angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Legalább 2 éves gyakorlat szállítmányozási adminisztrációs területen.
  • 2 műszakos munkarend vállalása
A pozícióhoz elnyeréséhez előny:
  • Önállóan és csapatban is szeretsz dolgozni
  • Elkötelezett vagy a folyamatos fejlődés iránt
  • Ügyfélközpontú vagy
  • Intenzíven együttműködsz
Juttatások:
  • Piacképes alapbér, végzettségtől és tapasztalattól függően a bérsáv: bruttó 3000-3300 Ft/óra
  • Elérhető nettó kereset 400.000-450.000 Ft
  • 30% délutános műszakpótlék délután 14 órától teljes műszakra
  • Műszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosítása
  • Cafeteria: jelenleg bruttó 25.000 Ft + bruttó alapfizetés 4,07% -a - érvényes Cafeteria szabályzatunk alapján
  • Egészségbiztosítás: járóbeteg-szakellátás, diagnosztikai vizsgálatok, egynapos sebészet
  • Telephelyi bónusz: negyedévente a negyedéves fizetés legfeljebb 9% -a (a cég eredményei alapján)
  • Életbiztosítás
  • Emelt összegű távolléti díj: műszakrendet és előző évi túlórák mennyiségét figyelembe véve
  • Céges konditerem használat
  • Kedvezményes étkezés a vállalati étkezőben
  • Gyümölcsnap
  • Ingyenes kávé/tea
  • Üdülési támogatás
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyen, egyéni fejlődési és előrelépési lehetőségekkel
  • Kihívást jelentő szakmai munka multinacionális környezetben
  • Támogató, összetartó csapatok
  • Professzionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszer